مهسرام

نام سازمان: مهسرام

زمینه فعالیت: کاشی و سرامیک

وبسایت: mahceramtile.com

شماره تماس: 88713012-021

درباره مهسرام

کارخانجات مهسرام با نام‌های ثبتی “شرکت کاشی الماس کویر یزد و الماس کبیر شمس”، یک از مجموعه های تولیدی اصیل ایران با قدمتی 20 ساله کوشیده تا با پشتوانه جمعی از صنعتگران یزدی، با بکارگیری دانش فنی و تلفیق آن با تکنولوژی مدرن، انقلاب بزرگی در صنعت کاشی و سرامیک ایران رقم بزند . این مجموعه فعالیت خود را از سال 1376 طی فرآیند تولید و توسعه محصولات سرامیکی با کاشی های گرانیتی و لعابدار آغاز نموده و سپس به محصول خود را به سطوح مونوکالر و یونی کالر گسترش داده است. مهسرام در سال های اخیر انقلابی جدید در عرصه تولید اسلب های سرامیکی و سرامیک های پرسلان سایز بزرگ ایجاد نموده است.
تولیدات اسلب کارخانجات مهسرام، طیف متنوعی از سایزها و طرح ها با ظواهر مختلف هستند که این محصولات در ابعاد و ضخامت های مختلف ، تا سایز cm 320*160 و ضخامت های 9 تا 20 میلیمتر موجود می‌باشد.

از ویژگی های منحصربفرد مجموعه کارخانجات مهسرام می توان به بهره‌گیری از دانشِ سنتی تولید سفال و ترکیب آن با فناوری و تکنولوژی‌های نوین، اشاره نمود که تطابق آن با استانداردهای روز جهان به جایی رسیده، که امروزه مهسرام، به حلقه‌ای جدایی‌ناپذیر از زنجیره تولید صنعت کاشی و سرامیک تبدیل شده است.

پروژه های انجام شده

تنوع و ویژگی‌های منحصربفرد محصولات مهسرام موجب شده تا تولیدات این مجموعه در تمام فضاهای داخلی ساختمان جایگاهی ویژه برای استفاده سازندگان و معماران داشته باشد:
هتل، ادارات، مغازه، رستوران، آشپزخانه، حمام، سرویس‌ها، فضای عمومی و . . .

نمونه کار

راه های ارتباطی

کارخانه یزد : مهریز، شهرک صنعتی مهریز
کارخانه تهران : شهرک صنعتی شمس اباد

دفتر تهران: تهران، خیابان ولیعصر، پائین‌تر از پارک ساعی
برج سپهر ساعی، طبقه 12، واحد 1202
تلفن : 88713013 ، 88713012-021

دفتر یزد: یزد، میدان شهدای محراب،
ابتدای بلوار دانشجو، نبش بن بست هفتم
تلفن : 3154-035