ماموت

لوگو ماموت

نام سازمان: ماموت

زمینه فعالیت: ساخت انواع کانکس و کانتینر

وبسایت:panelmammutco.com

شماره تماس:  44030415 – 021

درباره ماموت

گروه صنعتی ماموت فعالیت خود را در سال 1371 در زمینی به مساحت 50 هکتار آغاز نموده و امروزه با احداث چندین کارخانه در وسعتی بیش از دو میلیون متر مربع مشغول می باشد. این شرکت با به کارگیری کادر فنی مجرب و متخصص ، با هدف کیفیت برتر و توجه خاص مدیریت ارشد گام های بزرگی در جهت پیشبرد صنعت کشور برداشته است. کارخانه ماموت تولید کننده ساندویچ پانل سقفی و دیواری معتبر در ایران می باشد. این کارخانه به تولید پانل در طرح ها و رنگ های مختلف می پردازد. کارخانه ماموت با بهره گیری از دانش و تجربه داخلی و تکنولوژی شرکت های معتبر خارجی امکان تولید قابل رقابت با محصولات برتر جهانی را فراهم کرده است. گروه صنعتی ماموت به جهت افزایش تولیدات و نیز تسهیل نمودن صادرات اقدام به احداث کارخانه ای مدرن در کشورهای خلیج فارس و نیز تاسیس شرکت های تجاری در آلمان ، کویت ، سوریه و کشورهای آفریقایی نموده است.

پروژه های انجام شده

دانشگاه پیام نور شیراز، انبارشرکت بهرسان دارو ، اجرای پوشش سوله هلالی، اجرای پروژه شرکت جوجه کشی، پروژه بیمارستان گرگان و پروژه محل آموزش کوهنوردان دماوند و…..

نمونه کار

راه های ارتباطی

آدرس دفتر فروش:
تهران، صــادقیه، بــلوار آیت الله اشــرفی اصفهــانی، برج نگین رضا، طبقه اول جنوبی تلفن واحد فروش : 44030414-021 – 44030415-021

آدرس کارخانه:بزرگراه کرج-قزوین، 5 کیلومتر بعد از پل هوایی کردان شماره تماس کارخانه : 45000-026