شورلول ایران

شرکت شورلول ایران

نام سازمان: شورلول ایران

زمینه فعالیت: مواد شیمیایی ساختمان

وبسایتsureleveliran.com

شماره تماس: 41982-021

درباره شورلول ایران

شرکت شورلول ایران در سال 2006 با همکاری شورلول استرالیا شروع به فعالیت نمود. شرکت شورلول ایران با تکیه بر دانش فنی و ارتباطات بین المللی و داشتن آزمایشگاه مجهز توانسته است محصولات خود را با کیفیتی برتر و قیمتی قابل رقابت به بازار عرضه و نیازهای مختلف ساخت و ساز را با توجه به ویژگی های هر پروژه مرتفع نماید. موفقیت های روز افزون شرکت شورلول ایران باعث شد تا در سال 2017 شرکت تراکو سوئد با مشارکت در این شرکت تبدیل به سهام دار عمده شرکت شورلول ایران شود.

ارتباطات بین المللی شرکت شورلول باعث شده که توانایی ارائه جدیدترین تکنولوژی ساختمان به هموطنان فراهم گردد.
شرکت تراکو سوئد با داشتن 20 کارخانه در سراسر جهان و حضور در بیش از 75 کشور، تجربه زیادی در زمینه فرمولاسیون و ساخت محصولات مختلف با توجه به اقلیم هر کشور دارد. در حال حاضر شرکت شورلول – تراکو تنها شرکت تولید کننده در زمینه مواد شیمیایی ساختمان در ایران است که با مشارکت یک شرکت اروپایی در حال تولید می باشد.

همچنین شرکت شورلول ایران از معدود شرکت های ایرانی است که موفق به اخذگواهینامه فنی در مورد گرمابندی پوسته خارجی ساختمان (ETICS) از مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی شده است. شرکت شورلول ایران مفتخر است با تولید محصولات متنوع بر اساس استاندارهای روز جهان که بعضا˝ به آنها اشاره شد به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر در ایران شناخته شود.

پروژه های انجام شده

نمونه کار

راه های ارتباطی

دفتر مرکزی: تهران، خیابان ولیعصر، پارک ساعی، برج سپهر ساعی، پلاک 2230، طبقه 14، واحد 1403

کد پستی: 1433894388

ایمیل: info@sureleveliran.com

تلفن تماس: 02141982